Keresés

Részletes keresés

Topikcím:Lakaseladas teendok listaja
Topikleírás:Total noob vagyok ebben a temaban. Szeretnem eladni hiteles lakasomat, vegtorleszteni es kicsekkolni az orszagbol. Van valahol egy ertheto nyelven fogalmazott lista mikyen koltsegeim lesznek a bank fele? Nav fele meg joeg tudja kinek kell meg oenzt kicsengetnem h eladhassam. Kb ennyit szedtem ossze idaig 1. Ingatlanos jutalek. Mennyi? Kb 5%? 2. Hitelosszeg meg végtörlesztés buntetes? Ezt hogy tudom kiszamolni vagy ki tud ebben segiteni? 3. NAV . Nekik mennyit kell perkalnom? 4. Ugyvedi koltseg. Ez higy szamolodik? Van fix ar vagy ez is szazalek mint az ingatlanos? Energetikai tanusitvanyom van Kell meg masnak fizetnem? Tud valaki ajanlani egy penugyi tanácsadót aki nem banki csomagok eladasaval foglalkozik hanem segit megerteni ezeket es negszabadulni a lakastol? 11 milla tartozas kb 18-20 korul menne el. Nem szeretnem szemelyi hitelre valtani, nem vagyok otthon szoval a legegyszerűbb negoldas lenbe a legjobb Minden tanacsot nagyon koszonok, mert total hulye vok ehgez a temahoz a tajekoztatok meg olyan bikfanyelven vannak h abbol nem ertek semmit. Keptelen vagyok magyarrol magyarra leforditani Koszi elore is!!
Kulcsszavak:
Megjegyezhető URL:
Kép: [nincs]
Létrehozó:Donaldkacsasrago
Létrehozás dátuma:2019.06.13 16:43
Státusz:aktív

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!