Keresés

Részletes keresés

Topikcím:felhasználták offline is a fotóimat
Topikleírás:Nyomott áron fotóztam terméket (kismama ruha fotókat, élő modelleken, saját stúdióban), immár negyedik alkalommal, kb. két éve kedődött az együttműködés. Megállapodásunkkor belementem a 450 Ft-os termékenkénti árba (de úgy, hogy odaadom minden felvételemet, és legutóbb átlagban 6 -képeket nyomtam/db), de úgy, hogy számoltam azzal, hogy majd a kismamák közül lesz olyan, aki felkeres, na és a fotók logózott példányait pörgetik majd fb-on. De mivel a tulaj részben az én fotóimmal fizette ki a kismamákat (és még a butikjait is kitapétázta a képeimmel, már persze a nevem és webcímem feltüntetése nélkül, legalább), így bármiféle reklám haszontól is elestem, ráadásul csak a weboldalára tehette volna ki a nő a tőlem megkapott fájlokat. Mindazok után, hogy még szóban nem kicsit el is ismerte, többszörösen, milyen jó képek készültek és hogy mennyire megéri mindez neki, meg még róla is készítettem jó fotókat (fb-ra rögtön hármat kirakott), majd legutóbb úgy jött el, hogy a család várja anyáról az újabb képeket, meg még negyedszeri 5 órai fotózás után lerakott az asztalomra mindösszesen 23.ezer Ft-ot (azok után, hogy ki tudja, mióta használja fel a képeimet oly módon, hogy a kismamáknak is osztja, meg a butikjaiba is kiteszi őket - úgy látják a kismamák, milyen a vállfáról lelógó rongydarab!), picit keveselltem. Rúgjatok jól fenkébe, légyszi, kérnék szépen viszonyítási alapokat, ha van, mégis, mennyit kérhetek ilyen és ehhez hasonló esetekben (bírósághoz nem szeretnék fordulni)
Kulcsszavak:
Megjegyezhető URL:
Kép: [nincs]
Létrehozó:frottea
Létrehozás dátuma:2014.09.15 10:15
Státusz:aktív

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!