Keresés

Részletes keresés

Topikcím:Szükség van humán felsőoktatásra?
Topikleírás:A csapból is a "büfé-ruhatáros" diploma folyik, meg az hogy mérnökből hiány van. Szükség van egyáltalán humán felsőoktatásra?
Kulcsszavak:
Megjegyezhető URL:
Kép: [nincs]
Létrehozó:Ipari-antidepresszió
Létrehozás dátuma:2011.07.27 02:39
Státusz:aktív

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!