Keresés

Részletes keresés

Topikcím:A hit és béke szigete
Topikleírás: Köszönöm, köszönöm, hogy klubtag lehetek! Azt gondoltam, akkor itt is visszavonulnék egy csendes vitamentes szigetre, hogy aki épp belefáradt a nagy szellemi harcokba, vagy csak nincs kedve épp párbajozni, jöhessen egy kicsit beszélgetni, hitről, reményről, szeretetről szépen, szelíden:) Köszönöm nektek, ha majd nem kell egyedül lennem ezen a szigeten:)
Kulcsszavak:
Megjegyezhető URL:
Kép: [nincs]
Létrehozó:Jávorfácska
Létrehozás dátuma:2010.07.27 18:04
Státusz:aktív

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!