Keresés

Részletes keresés

Topikcím:A hitelválság vis major?
Topikleírás:A nemzetközi pénzügyi rendszer és vele a forint összeomlása vis majornak tekinthető-e a devizahitelesek szemszögéből? Tényleg gazdasági világválság van jogilag is? Vagy csak felfújják az egészet? Most akkor mekkora válság van tulajdonképpen? „A vis maior tehát olyan esemény, amelynek bekövetkezése egyrészt nem előre kiszámítható, másrészt az ember (bármilyen ember) kevés ahhoz, hogy elhárítsa akár magát az eseményt, akár következményeit.”
Kulcsszavak:
Megjegyezhető URL:
Kép: [nincs]
Létrehozó:Ipari-antidepresszió
Létrehozás dátuma:2009.02.07 23:55
Státusz:aktív

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!