Keresés

Részletes keresés

Topikcím:Palesztína lakópark
Topikleírás:A Palesztína lakóparkot javaslom a probléma megoldására. Ott a Sinai félsziget, az ENSZ megveszi Egyiptomtól a területet és a Haliburton cég épít egy 3 millió lakásos lakóparkot Dubai mintájára 30 kilométerre Izrael határától. Oda szépen átköltöznek a Palesztínok és megalapítják Palesztínát, választanak közös képviselőt, megállapítják a 1$/m2 közös költséget, eldöntik ki viszi le a szemetet és élnek boldogan. Izrael meg megkapja a megszállt területeket. 3 millió lakás, lakásonként 50 ezer dolláros költséggel számolva 150 milliárd dollárba kerülne. 10 év alatt felépíthető szerintem ennyi társasház, azaz évi 15 milliárdba kerülne a béke. Elő lehetne írni, hogy a munkások 80%-a palesztín legyen és így csökkenne a munkanélküliség is hirtelen. Ez a terv azért jó, mert jó sok pénzt el lehet lopni az építkezésekből, így meglesz a politikai támogatás és elválasztja a harcoló feleket (pontosabban megszűnik a lehetőség hogy két hatalom az izraelieket és palesztínokat felhasználva piszkos játszmákat űzzön). Az ESZ elismerheti a hibáját, hogy 1948-ban irdatlan marhaság volt megalapítani így Izraelt és Palesztínát.
Kulcsszavak:
Megjegyezhető URL:
Kép: [nincs]
Létrehozó:Ipari-antidepresszió
Létrehozás dátuma:2009.01.05 20:11
Státusz:aktív

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!