Keresés

Részletes keresés

Topikcím:Mi lehet a probléma az Alba Volánnál?
Topikleírás:A félreértések elkerülése végett itt leszögezném, hogy nem a gyalázkodás végett hoztam létre a topicot, hanem mert látom, hogy baj van a csapatnál, és kíváncsi lennék a véleményekre ezzel kapcsolatban. Tehát a miért? kérdésre keresünk válaszokat, jó vitatkozást!
Kulcsszavak:
Megjegyezhető URL:
Kép: [nincs]
Létrehozó:Thordonar
Létrehozás dátuma:2008.12.07 23:09
Státusz:aktív

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!