Keresés

Részletes keresés

Topikcím:Miért nem megy ez a klubizé?
Topikleírás:Ez itt most nem fikatopik, hanem komoly kérdés. Mi a csoda értelme van a klubfórumnak, ha nem m?ködik. Itt szinte élénkebb vitának kéne lenni mint amott, zavarásmentesen, hisz magunk közt vagyunk. Ehelyett viszont pang minden. Szeretnék itt vmit megnyitni, szerintetek van értelme?
Kulcsszavak:
Megjegyezhető URL:
Kép: [nincs]
Létrehozó:elterito
Létrehozás dátuma:2007.10.09 09:04
Státusz:aktív

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!