Keresés

Részletes keresés

Topikcím:Új kereszteződés a Vágóhídnál
Topikleírás:nem tudom ez tömegközlekedés e de hát ne haragudjámá--- ezt írtam "Tisztelt Illetékes! Bocsánat, de most nyers leszek: ki az, akinek az új lámpás kereszteződést köszönhetjük az OBInál? Annál hülyébben, ahogy most van, nehezen lehetne megcsinálni. Nem tudom, van-e egyáltalán értelme ilyen intenzív gyalogosforgalom mellett a gyalogos lámpa nyomkodójának, de az tény, hogy csak akkor üzemel, ha már piros a gépjárműveknek. Ebből eredően egy ciklus kimarad, mert az ember megnyomja, vár, közben zöld az autóknak ismét. Azonkívül a hév felől érkezve a harmadik szakasz (a kanyaródósáv) zebrája pont piros lesz. Egy 30 cm széles padkára kellene (elvileg) bezsúfolódnia egy teljes hév szerelvény utazóközönségének. Nem csoda, hogy a gyalogosok 70 százaléka valamelyik piroson átmegy inkább. ha valamelyiket elütik, az valakinek a lelkén szárad ott maguknál. Hihetetlen, hogy reggelente százak, ezrek ácsorognak feleslegesen perceket a zöldre várva, mert valami idióta barom nagyjából lesz*rja az egészet. Mégegyszer elnézést a nyers modorért, de ez egyszerűen döbbenet, ezt a kereszteződést nem örököltük, ezt most és így alakították ki. 2007 van, és még mindig ott tartunk (vagy még ott sem), mint a pártállami időkben. "
Kulcsszavak:
Megjegyezhető URL:
Kép: [nincs]
Létrehozó:Törölt nick
Létrehozás dátuma:2007.01.02 10:20
Státusz:aktív

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!