Keresés

Részletes keresés

Topikcím:Spirk jelenti - Nyakó súgja?
Topikleírás:Szenzáció! Ismét vannak információi Spirk Józsefnek! Információi egy rejtélyes "szerint" nevű valamitől származnak, ami vagy valami, vagy megy valahova, de valszeg nem a sündisznó. Spirknek minden héten megsúgja valaki, hogy, jujj, Orbántől rettegni köll, most a héten éppen azért, mert Orbán fog irányítani minden önkormányzatot. A jövő héten meg talán azt súgja meg valaki a derék Spirknek, hogy jujujj, vigyázat, már Orbán forgattya a nyújorktelaviv tengelyt is! Ki tudhatja, milyen információkat súg meg Spirk úrnak a jövő héten a rejtélyes súgdolódzó, de az biztos, hogy Orbántól félni kell majd akkor is. Biztosan sokan kíváncsiak lennének, hogy ki súgja meg a derék Spirknék hétről hétr, hogy éppen miért kell aggódni Orbántól az adott héten. Egy rosszmájú kollégám szerint lehet, hogy ez a rejtélyes spirki kitétel, amire állandóan hivatkozik, hogy tudniiliik "információnk szerint", ez nem más, mint Nyakó István MSZP szóvivő fedőneve. Mások Hiller Pistire tippelnek, de ezt én elvetem, mert szerintem kizárt, hogy Hiller fedőneve sz-szerl kezdőhetne... És íme, olvassátok, feleim, a heti penzumot a derék Spirk Jóskától: Spirk rejtélyes információi szerint Orbán kormányozza majd az önkormányzatokat és Malév járatokat, a robotrepülőgépeket és a műholdakat is... Jujj, mi lesz itt, végeszakad a jólétnek és a permanens igazságnak?
Kulcsszavak:
Megjegyezhető URL:
Kép: [nincs]
Létrehozó:torvill
Létrehozás dátuma:2006.11.17 17:17
Státusz:aktív

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!