Keresés

Részletes keresés

Topikcím:Japánul tanulni
Topikleírás:Beiratkoztam egy alapszintű japán tanfolyamra, és nagyon megtetszett. Szeretnék jobban megtanulni, de sajnos itt vidéken nem tobzódnak a nyelviskolák, tanárok. Ha esetleg tudna valaki javasolni valami jó könyvet, oktatóanyagot, megköszönném.
Kulcsszavak:
Megjegyezhető URL:
Kép: [nincs]
Létrehozó:Athlay
Létrehozás dátuma:2006.10.29 00:34
Státusz:aktív

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!