Keresés

Részletes keresés

Topikcím:Új építésű ikerházfél - te vennél olyat?
Topikleírás:Nagyon sok hirdetést látok mostanában: új építésű ikerházfél, kulcsrakészen... Budapest környéki településeken van ilyen számtalan, zsebkendőnyi telken ikerház, lakásonként cirka 100 nm, 20 milla körül, garázzsal. Építkeznénk persze szívesen, de önálló, ugyancsak zsebkendőnyi telket összközművel 6 millió alatt nem igazán találtam, plusz az építkezős topicban mindenki 20 milla fölé tette egy 100 nm-es ház felépítési költségeit. Na de honnan akkor ez az árkülönbség? Nincs alapja? Nincs szigetelése? Mi nem okés? Mi lehet a gond? Megnéztünk egy ilyen ikerházfelet, teljesen rendbenlévőnek tűnt, de én is tudok olyan marcipánborítású tortát sütni, amiben kakiból van a töltelék... Minden vélemény érdekel! Beszéljetek le! Vagy beszéljetek rá! :D Bár perpillanat nem aktuális nagyon, de úgyis tudom, gyűjtögetem az infokat, aztán egyszer belevágunk saját ház-őrületbe, mert menni kell. :)
Kulcsszavak:
Megjegyezhető URL:
Kép: [nincs]
Létrehozó:macskamati
Létrehozás dátuma:2006.05.04 15:19
Státusz:aktív

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!