Keresés

Részletes keresés

Topikcím:Fohász a Mindenhatóhoz
Topikleírás: Sokan vagyunk úgy, hogy hiszünk egy felettünk álló erőben, egy Mindenhatóban, nevezzék azt a különböző vallások bárhogy is, ugyanarra, a létünket irányítóra gondolunk. Nem járunk templomba, mert a Mindenhatónak nem kell templom, nem kellenek a hízelgő szavak. Mégis megtaláljuk őt, ha bajban vagyunk és hisszük, hogy meghallgat bennünket. Karácsony közeledtével, a szeretet ünnepére mit szeretnénk, mi az a fohász, amit szeretnénk,hogy eljusson hozzá, akár saját, akár az emberiség nevében?
Kulcsszavak:
Megjegyezhető URL:
Kép: [nincs]
Létrehozó:Zsuzsánna, Anna
Létrehozás dátuma:2005.12.02 12:58
Státusz:aktív

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!