Keresés

Részletes keresés

Topikcím:Közös költség
Topikleírás:Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy az egyes lakóparkokban mennyi a közös ktg vidéken illetve Budapesten.. biztosan nagy a különbség, de azért érdekelne... nálunk vidéken most a kezdeti 3000-ről 6000Ft lett (90m2)... ez pesti viszonylatban nem sok (laktam ott albérletben havi 8e Ft-os közös kts-gel egy régi házban, bár abban benne volt a vízfogyasztás is..), de ez a hirtelen növekedés kicsit furcsa...
Kulcsszavak:
Megjegyezhető URL:
Kép: [nincs]
Létrehozó:Jolie
Létrehozás dátuma:2005.07.30 18:52
Státusz:aktív

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!