Keresés

Részletes keresés

Topikcím:Hálózati Beállítási Anomália S.O.S
Topikleírás:Egy számítógépteremben a következő a helyzet: A gépek hálókártyával helyi hálóra kapcsolódna, és onnan a netre. Az egyik gép azonban akármelyik -másik géppel egyébként faszául működő- hálókábelre csatlakozik a hálózatra, nem veszi fel a neki automatikusan kiosztandó IP-t, így gyakorlatilag használhatatlan. Ha manuálisan állítom be az IP-t akkor pingelni tudom a többi glépet tehát tudom hogy látja, de se az explorer, se a firefox, se az outlook, se egyik netes alkalmazás ki nem lát a netre. Elég sok mindennel próbálkoztam. Mindent engedélyeztem minden tűzfalon, leszedtem a tűzfalakat, újraraktam a hálókártya driverét, stb, stb, stb Van valakinek ötlete ? (A rendszert nem rakhatom újra a gépen sajnos...ja az oprendsar win XP) Na tehát S.O.S. emergency!!!
Kulcsszavak:
Megjegyezhető URL:
Kép: [nincs]
Létrehozó:Attilio
Létrehozás dátuma:2005.04.18 11:16
Státusz:aktív

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!