Keresés

Részletes keresés

Topikcím:szar ez az olimpia
Topikleírás:nagyon el vagyok keseredve. úgy vártam ezt a 2 hetet, mint egy ünnepet, de annyi csalódás ért itt az elmúlt másfél hét után, h már alig várom, h befejőzödjön. nem arról van szó, h a sportolóinkat bírálom, h milyen gyenge a szereplés, mer még nem is biztos, h az, de szubjektíven nekem nagyon nem jött ez össze, mindenkinek akinek kicsit jobban drukkoltam, elbukott -női vizilabdás csajok, akik a legnagyobb kedvenceim, csak 6.-ikok lettek -női kézis csajok max 5.-ikek lehetnek, pedig ha vkik, akkor ők megérdemelték volna -Balogh Gabi elszállt öttusában -Mohamed Aidának nem jött össze megint az érem -női kajak négyes...szegények...mondjuk Natasában bízom, h Katinak összejön az arany még szépülhet ez a kép holnap(Kolonics Gyuri is holnap esélyes igazán a kedvenceim közül), de az én szurkolásom nagyon nem sikerült...:(( a végén már ilyeneken gondolkodtam, h tán nem kéne drukkolnom vagy nem tudom aztán ugye a Fazekas Robi ügyet meg sem kell említenem nem bántásból nyitom ezt a topicot hangsúlyozom, hanem, mer együttérzek a fentebb említett sportolókkal. most kéne vmi bíztatót is írnom, de per pill semmi nem jut eszembe:(
Kulcsszavak:
Megjegyezhető URL:
Kép: [nincs]
Létrehozó:mondial
Létrehozás dátuma:2004.08.27 09:14
Státusz:aktív

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!