Keresés

Részletes keresés


Fotós adok/veszek
(Fórum » Fotó-videó » Adok-veszek » Fotós adok/veszek)
deko-terv Creative Commons License 2007.01.20 0 0 34634

Ezek szerint két rugó van, de én nem szedtem szét, és csak a belsőt láttam.

Valószinűleg én egy obi javító műszerészhez vinném el a cuccot, mert a laikus megoldás nem biztos, hogy célt ér el.

Pld. Kalocsay Károly 30-9482054 Bp. A Soósnak dolgozik

Előzmény: 10d-t (34633)
drd Creative Commons License 2005.06.16 0 0 17130
Mit nem tudsz kicsavarni? Az obit nem tudod leszedni a vázról? Vagy a szűrőt nem tudod kicsavarni? Vagy a zoom/fókuszálógyűrű nem jár rendesen? Nem mindegy... Egyébként Kalocsay mester segít neked:

Kalocsay Károly, 30/9482054

Üdv,

Csaba
Előzmény: DSM-fan (17128)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!