zoe0318 Creative Commons License 2010.05.01 0 0 1182

Sziasztok!!!

 

Segítséget szeretnék kérni, olvastam itt vannak olyan személyek akik hozzá tudnak szólni a témához, mert személyes tapasztalatuk van...

Szóval az történt, hogy tegnap találtunk egy kis nyestet, azt hiszem az volt... nem vagyok annyira képben a témában. Páromnak van egy raktára (villanyszerelő.... :) ) és az egyik sarokban ott sírt valami... megnéztük egy nagyon aranyos kis nyest volt az... a szeme még nem volt nyitva, de nagyon nagyon jó húsban volt....  valószínű leesett, mert a padláson, a szigetelésnél maradt egy kis rés, és valószínű ott eshetett le szegénnyke... pont volt alatta egy kosár félúton, de még onnan is leesett a földre, de sztem semmi baja nem lett, aludt, azán sírogatott, de ahogy megfogtam megnyugodott.... (kesztyűben fogtam, hátha zavarja az anyukáját az idegen szag...) annyira édes volt... gondolkodtunk mit csináljunk vele, én nagyon szerettem vna felnevelni, (most máár mégjobban...)  de aztán ugy döntöttünk, hogy visszaraktuk a helyre ahonnan leeshetett, és a lyukat ahonnan kiesett azt megcsináltuk, hogy többet ne eshessen le mégegyszer a drágaságom..:)

Remélem jól döntöttünk, hogy visszaraktuk, biztos, hogy az anyja neveli továbbra is??  utána még egyszer hallottuk sírni, de utána abbahagyta, remélem az anyukája találta meg...  Csak attól félek, hogy az anyja miért hagyta ottlennt magára???  hülye kérdés, de  fel tudta volna vinni az anyja ?? meg tudja fogni, vagy nem??? mert akkor miért nem vitte fel amíg nem voltunk ott??? ki tudja mióta esett le... félek, hogy magára hagyta, ma valahogy meggyőzödök róla, hogy jól van-e, csak nem akarom zavarni őket nagyon.  

ha esetleg ujra megtaláljuk hova rakjam?milyen hely jó neki?mit egyen?milyen időközönként??

aki tud segíteni, akkor léccci!!!

Csináltunk fényképet, de telefonnal, nem olyan jó minőségű, de felrakom, ha tudom...  az egy lapát, addig oda raktuk szegénykét, míg helyet csináltunk neki... :(

Szerintetek ez akkor nyest volt?? ugye életbe marad??!! Köszi a segítséget!

 

ZOÉ