OSZIBARACK Creative Commons License 2010.04.30 0 0 20992

Bocsánat, hogy beleszólok! De muszáj leírnom:

na pont ezért imádok elutazni jó messzire, hogy ne kelljen sok, drága, "jóérzésű" honfitárs megjegyzését hallgatni...

na és ha lehet, legszívesebben minden pénzemet külföldön költeném el...mert mindenki más jobban megérdemli, mint ez az ország itthon...

én is szívesen kipróbálok mezei helyeket Európában, Afrikában vagy Ázsiában ugyanakkor luxus helyeket is, mindkettőt lehet élvezni, mindkettő másról szól...

Komolyan mondom kár, hogy Sharkpapa nincs itt, mert most nagyon vártam volna mit ír ezekre a dolgokra!!!!:) aki ismeri, megért!

Dhoni 80!

jócskán túlspiráztad ezt a dolgot..ha nem láttad volna, idézőjelbe írta Bandos, én pl. csak mosolyogtam rajta...tök jó, hogy elérhető áron olyan hely, ami itthon igen nehezen megvalósítható.

sőt..külön örülök, ha van legalább egy-két fórumozó, aki ilyen helyeket is bevállal és előre várom már az  élménybeszámolót. Jó érzés, hogy infokat tudhatunk meg, és álmodozhatunk ilyen helyekről is...

Szurkolok és nagyon remélem minél több ember, minél több szigetről és még "avatatlanabb" helyekről fog beszámolni,  és gyűjt adatokat és legfőképpen készít képeket:)))!!!

üdv, Őszibarack

ui.:jaaa, amúgy tényleg nagy élmény a Burj el Arab belülről...a Madinat Jumeirah 6* ját pedig mindenkinek ajánlom, főleg nászúton kipróbálni, hát még Maldív előtt vagy után ;)))