avandi Creative Commons License 2010.04.30 0 0 20985

Sziasztok!

 

Most lehet, hogy engem is utálni fogtok, de valahol egyetérek dhoni80-nal, bár Bandos említése mellétrafált (mondom ezt úgy, hogy csak a fórumról ismerem)...

Mi mint szolíd első maldívosok is döbbenten olvasunk/tunk néhány hozzászólást, engem is kiakaszt néha a nagyzolás (már ami az én értékrendem szerint az) illetve különösen felháborít, ha iszonyatos helyesírással (yazoo nem rád gondolok :-))  veri valaki a mellét, hogy hány millát pengetettki erre meg arra,) vagy épp el se meri mondani a végösszeget.... Tudom van melléütés, meg félreírás, ilyeneket nyilván én is ejtek, de most nem ezekről beszélek és nyelvész sem vagyok.

Az hogy ki miből utazik, mennyit spóról, vagy havonta többször is mehetne a fizetéséből az természetesen magánügy és rossz példa ellenérvként az adományozást felhozni...

Nyilván sokan vannak az irigyek, ez sem kétséges, de sokan vagyunk szerintem akikből nem ez beszél. Arról nem is beszélve, hogy ha egy "átlag" magyar betéved egy ilyen fórumra, milyen gondolatai támadnak. Más dolog az élmények, tapasztalatok megosztása és megint más a tálalás módja...

 

Uff...