Törölt nick Creative Commons License 2010.04.29 0 0 6155

Igen bosszantó. Tulajdonképpen november óta megy a dolog. Novemberben a reumatológus beutalt MR vizsgálatra. Január elejére kaptam ídőpontot. Addig jártam gyógytornára, és ultrahangos kezelésre. MR után vissza a reumatológushoz. Ő felvette a kapcsolatot az OITI-vel. Január 22-én az OITI orvosa és áprilisra kiírás műtétre.  Február 2-a altatóorvos és most sehol semmi. A reumatológushoz  meg már hiába megyek és nincs is miért. Oda is 2 hónapra adnak ídőpontot. A kórház anyagi helyzete biztos befolyásol, de gondolom ennek megfelelően jegyeznek elő műtétre. A vizsgálatok is pénzbe kerültek és rég lejárt minden leletem. Mondhatták volna, hogy augusztus, vagy mit tudom én. Fájdalomcsillapító és kész.  Vagy rosszul gondolom? Vagy már olyan állapotba kerülök, amikor vinni kell és akkor  esetleg éjjel is megműtenek. Nem szeretném azt az állapotot elérni, mert akkor esetleg visszafordíthatlan dolog törénik. Itt a fórumon olvasgattam, hogy ki hogy, de ilyen panaszt nem olvastam. Vagy ez csak velem történik meg?

Előzmény: tavasz21 (6154)