Hori105 Creative Commons License 2010.04.20 0 0 47026
:D Munkatársam másodállásban ott is dolgozik(reptér), és a múltkori gyakorlásuk alkalmával oda sündörgött, megnézte őket, mondta másnap, h az igen, nem egyszerű dolgokat csinálnak a gépekkel.
Ezek szerint most is van gyakorlásuk, hmm megpróbálnám én is valami eső-kelő motorral amit csinálnak.
Rendesek, múltkor is jövök a 47-esen kb 95-tel szépen, látom valami motoros egyén ott az út szélén és sasol, mondom vagy bajban van, vagy rendőr, közeledek, intek neki, visszaint, majd látom, h rendőr volt.
Ma a piros lámpánál a kocsisor között előre csurgok(iszonyat nagy volt a hely) szélső sáv elején egy volános busz.
Megállok legelöl (busz mellett, de előrébb), a buszos fentebb csorog, na mondom okítani fog biztos, h mit képzelek vagy, h ez szabálytalan, de nem így volt, elnézek jobbra a buszos int, elhúzza az ablakot mondja, h fasza a gép, gyorsulunk egyet?
Mondom neki, h nem mert semmi esélyem, erre mondja, h adok 100méter előnyt:D
Zöldre váltott, aztán mentem tovább:D
Jó volt a mai nap, igazából a holnapit várom, mert akkor jön meg a cucc a kezembe és rakhatom fel a mocira.
Mondjuk, ma sem unatkoztam, mert rászerkesztettem a fehér felni csíkot a felnire, meg 1-2 helyre, átlátszó védő fóliát:D
Előzmény: laserati (47025)