szavard Creative Commons License 2010.04.20 0 0 25820

"Sztojan Ivkovics, a Kecskemét edzője: Természetesen győzelmet várok csapatomtól. A kecskeméti kosárlabda több, mint 1000 nap után ismét a play-offban szerepel. Ez valakinek siker, valakinek nem. A kecskeméti embereknek siker, nekem normális, megszokott dolog a karrieremben. Az lesz a szokatlan, ha nem leszünk négyben. Úgyhogy nagyon szeretnénk továbbjutni. Korábban valaki azt mondta nekem, hogy nincs veszítenivalónk. Szerintem van. Legalább annyi, mint a Paksnak. A play-off teljesen más verseny. Úgy gondolom, hogy itt már senkit nem szabad leírni. Mi sem írjuk le a Paksot. Nem gondoljuk, hogy jobbak vagyunk, mint ők. De rosszabbak sem. Bajnokcsapat, tudunk róluk mindent. Hogy mi kellene a győzelemhez? Az, hogy egy ponttal többet dobjunk, mint ők. Játékosaim tudják a play-off alapszabályát: betegek, sérültek nem léteznek. Itt élet-halál harc van. Ha nyugatra akarunk menni nyaralni, ahhoz mindenkinek a maximumot kell teljesítenie."

 

Ez a Ivkovics kezd hasonló lenni az IVKÓhoz.

Jó lenne, ha holnap az egész pécsi, somogyi "bagázs" hasonló öntudattal hozná amit hozni kell....