Exile Creative Commons License 2010.04.19 0 0 14478
Szerintem jó a dal, és fel is fért volna a lemezre, az akkori változat. Amiért kicsit húzom a számat, az az Exile-hoz képest patyolattiszta mix és a sok overdub. Jagger hangja egyértelműen mai, vokálok szintén, meg egy-két gitár is megbújik még a háttérben. Mondom ezt annak ellenére, hogy teljesen evidens, hogy Jagger hangja sokat fejlődött az elmúlt 40 évben, csak sajnos abból a hamisíthatatlan lazaságból és leszaromságból nincs már benne semmi, ami sugárzik az egész lemezről. Az akkori keverést szintén sokszor szidta Jagger, de többek között pont ez az alagsori feeling adja meg az Exile-nak a különleges vonzerejét, és ebből sem maradt meg semmi. Állítólag az egész lemez totál újra lett keverve, kíváncsi leszek, hogy szól majd... Mint fanatic, én inkább egy Ladies and Gentlemen soundtrack-re hajaztam volna, mint Exile bonus disc-re, de Jagger gondolom annak a keverésével is elégedetlen, nem beszélve arról, hogy a koncertfelvételeket már-már mániákusan overdubolja mindenki, pedig ahhoz tényleg nem is kéne hozzányúlni. Egy szó mint száz, ez az számnak számomra kb. annyi köze van az Exile-hoz, mint a Waiting On A Friendnek a Goat's Head Souphoz...
Előzmény: Senderos (14464)