SOLVFR Creative Commons License 2010.04.16 0 0 46785

Gyerekek, ez dobbenet amit itt produkaltatok ezzel a rendorozessel!!! Ez VFR forum! Ilyen HULYE modon egymasnak esni!!!

 

 

Bishi, utolso hozzaszolasod alapjan ugyanazt a hibat kovetned el, mint azok, akiknek a rendor-altalanositast a szemere veted. A tobbit ugysem hiszem el rolad, csak duhodben mondtad.

Teljesen megertem elkeseredesedet, plane ha magadra nezve plane nem erzed jogosnak az altalanositast. Ebbe a generalt igazsagtalansag-erzesbe a sracok nem gondoltak bele amikor korabbi tenyleg felhaborito serelmeiket ilyen ugyetlen modon fogalmaztak meg.

 

Ne lepj ki par srac futottebb hozzaszolasa miatt! Kar lenne.

 

 

Vegyetek mar eszre, hogy egy vegletekig kielezett anyagi, idegi allapotban vagyunk, amit a valasztasok manipulacioi meginkabb kieleztek! Miert? Mert egymasnak ugrasztva tenyleg elhiszed, hogy ekkora ellentetek vannak, es nincs mas ut, nincs mas megoldas, csak az altaluk kinalt...stb.

 

 

Mindannyiunknak megvannak a teljesen jogos es ertheto serelmei, de tessek mar figyelemmel lenni mar a masikra is!

Pont azt bantjuk es szivatjuk meg az ovatlan altalanositasokkal, akik pont nem erdemlik ki! Ez lehet rendor, cigany, zsido, beszerzo, vasutas, "mai fiatal", ...)

Nekem is megvannak a "felhaborito" rendorsegi elmenyeim, de nagyon sajnalnam ha ezeket pl. Bishi vagy pl Kornel magara venne!

 

Bishi, te meg ne vedd magadra, ami nem neked szol, bar ilyenkor ez baromi nehez.

Ezt az eszmecseret - Suni receptje alapjan - sorozes mellett kene folytatni, szerintem minden hozzaszolo ertekes igazsagokkal gyarapodna.

 

 

Na, jol kioktattam mindenkit? Bocs, de nagyon bant amikor az osszetarto kis csapatunk ertekes tagjai ilyen idiota modon, a masikra valo figyelem nelkul, akaratlanul is, de bantjak egymast.

 

S.

 

 

Előzmény: bishi72 (46779)