Hori105 Creative Commons License 2010.04.16 0 0 46777
Nem akarok belefolyni, de egy rövid történetet elmondok ami velem történt.

Feltörték az autóm, telefon->107, mondják, h vigyem be az autót a rendőrségre ha nem üvegszilánkos az ülés, ok! Munkába mentem volna reggel.

Nézem, középső műszerfal szétb@szva, rádió nincs benne, csomagtartóból az erősítő kilopva, kábelek lógnak, szétdobálva minden, jobb hátsó ablak beütve. Bementem, feljelentés megejtve....
1 hétre rá elkaptak egy bandát, akik másik autót törtek fel.....
Eljutottunk az orvgazdáig, ahol lefoglaltak dolgokat, köztük volt az erősítőm, de csak az, az Alpine cd-s cucc sehol-azóta sincs meg...

Bemegyek, látom az egyedi alakítás miatt, h az enyém, fülig ér a szám, h legalább ez megvan. Telik az idő, jönnek papírok beviszem a rádió dobozát, számlát, h az erősítőt és a rádiót a médiába rakták be, stb.
Az erősítőt használtan vettem ismerőstől, papírom nem volt róla.
Jön egy papír, h a nyomozás lezárult, az orvgazdának ítélték az erősítőt, mert senkinek nincs papírja róla és nála találták.
Fellebbezés, elolvasták, majd jön a levél válaszba, h fellebbezésnek helye nincs!!!!!!!
Azt hittem le.zopom magam, mondom ilyen nincs, a rendes emberektől mindent ellehet vinni, kifosztani őket jogosulatlanul?
1 gombostűt nem vittem el életemben sehonnan, ennek meg több ügye is van tárgyalásba és neki hisznek?
Becsült érték kb 150.000ft amit perelhettem volna, helyette lókuki és csináltathattam az autót saját pénzből, vicces....
Mondom ennyit a Magyar igazsághozatalról.....
Részemről befejezve.
Több osztálytársam is rendőr lett, mondták, h nem olyan jó dolog ám.
Előzmény: Hori105 (46774)