komuves666 Creative Commons License 2010.04.16 0 0 2353
sziasztok olvastam amiket írtatok és én nagyon el vagyok keseredve én azt hitem hogy ez a cég jobb lesz nem pedig rosszabb mármint az MB enteriőr.Én nekik dolgoztam még kb2-3éve nekik építettem egy ikerházat csak sajnos ahogy haladtunk a házal úgy egyre kevesebbet kaptunk a megdolgozót pénzünkből az utolsó kifizetést meg persze azóta se láttam.Én mindenkinek azt javaslom főleg annak aki kpban akar házat venni de azoknak is van megoldás aki hitelre akarnak házat.Inkább keressen egy jó csapatot és építtesse meg maga a házát sokkal olcsóbb is és jobb is nem kell vitatkozni !Legalábbis mi így építjük a házakat!Lehet hogy egy fokkal többet kell foglalkozni a házzal de megéri csak a magáét építi az ember.Az én tapasztalatom az hogy így kényelmesebb és jobb mint másban megbízni nem látni hogy mit is csinál.Nem tudom én csak egy kőműves vállalkozó vagyok de láttam már sok olyat aki ilyen kész házat vett de soha nem jött ki belőle jól sok mindent ígérnek csak mire oda kerül a sor addigra elfelejtik