Ariane_40 Creative Commons License 2010.04.14 0 0 topiknyitó

Csodálkoztam, hogy nincs még ezzel foglalkozó topik, pedig esélyes, hogy nem én vagyok az egyedüli panaszos.

 

Kritikán aluli a hírlapkézbesítés! Annak idején direkt a kiadónál fizettük elő a napilapot (évekkel ezelőtt), hátha az megbízhatóbb, mint a Posta. Aztán jött az átszervezés, és tökmind1, hol fizeti elő az ember, a Medialog alkalmazottjai, vagy sejtésem szerint inkább alvállalkozói kézbesítenek. Vagy nem.

 

Egy hónapban legalább 3-4x vagy nem hozza ki, jobb esetben másnap meghozza az aznapival. Időnként másik fajta újságot dob be, kampányidőszakban ez különösen pikáns. :-)  Ha reklamálok, a kiadó persze megküldi, de mit ér másnap egy előző napi újság...? Nem véletlenül szeretném reggel elolvasni!  Óriási postaládánk van (kertes ház), ennek ellenére rendszeresen éppen csak beletűzi a nyílásba, így aztán már kisebb eső esetén is szétázik az egész újság. :-(

 

Az már csak hab a tortán, hogy hajnali 3-4 között üveghangra feltornázott kisrobogóval ébreszti az egész utca lakóit. :-(

 

Mivel a kiadóval vagyok szerződésben, a Medialog szóba se áll velem. Hol reklamáljak? Szegény kiadós nőci már a hangomról megismer. :-)) De ő is csak továbbítja a panaszt - és nem történik semmi. :-(

 

Másnál rendben megy a hírlapkézbesítés?