Béla6 Creative Commons License 2010.04.12 0 0 19942

ha most megkérdezném, h mégis hol, akkor gondolom annyi korrekt választ kapnék, mint a 1-2 óránként járó buszra. Inkább hagyjuk, úgysem tudod;)

 

akkor szoktam így válaszolni, ha valaki egetrengető hüjeséget beszél...

 

 

miazhogy nincs hely, vazze?

 

a pesti külváros igen ritkásan lakott tele hatalmas üres területekkel...

 

sajnos a szükséges újabb városi utak nyomvonala nincs korrektül kiszabályozva, ezért ittott le kell lökni pár házat, de a nyomvonalak nagyrésze szabad...

 

azpersze nem műxik, hogy minden lakóépülettől legalább 500m-re menjen az új út, mintahogy a nimbysák szeretnék, lévén ez városi környezet...

 

de kritikus helyeket le lehet zajvédőfalazni, ill. terepszint alá süllyeszteni...

 

 

a buszmeg: www.volan.hu, keresgélj a mellékúti települések között...

 

 


Ja, h ez csak rólad szól, értem:) Ha csak te fogsz autózni a városban, akkor inkább a többieket tiltsuk le és akkor szabadon furikázhatsz:D

 

ha nem vennéd észre ez a tiltogatás a ti mócceretek...

(a tükör hasznos eszköz, gyakrabban használd... :-))

 

én folyton arról beszélek, hogy lyó lenne, ha a várost minden irányból el lehetne kerülni, ha az agglóban, mega külvárosban (hungárián kívül) normálisan lehetne közlekedni, a kocsit meg valami metróvégállomáson normális körülmények között lerakni, ha a belvárosba akar menni az ember...

 

de az autófóbiások valami rejtélyes ok miatt mindig úgy reagálnak, hogy a belvárosban nem lehet sztrádát csinálni...

Előzmény: Irj ha mersz (19940)