preben Creative Commons License 2010.04.12 0 0 12433
sose késő elkezdeni...nekem is asszem 35 körül volt először a lábamon göri (úgy hogy még jégkorizni se tudtam)...minden az elhivatottságon múlik...mint minden.... a saját példám okulásul: én egy lidl-s olcsó korival kezdtem, s egy ideig nyomtam városban is, de az egy túlélőtúra volt minden nap, a gurulás élvezete minimális....túl sok mindenre kell figyelni....s így váltottam, inkább hosszabbtávú edzésjellegű gurulásokat csináltam/ok....s mikor a műanyag sín eltört, beruháztam egy PS R2 versenykoriba....nos ég és föld....s annyiban vitatkoznék a "kínzókamrával", hogy nekem nagyon bejött....nagyon kényelmes, még egy bőrkeményedést se okozott soha...szóval az én tanácsom: Döntsd el mit szeretnél hosszútávon, városban gurulgatni vagy később majd félmaratonokon/maratonokon indulgatni? Ha az utóbbi akkor inkább vegyél egy olcsó fittnest hogy megfog-e a filling, s az alapképességek meglegyenek, s utána célirányosabban tudsz beruházni. S ha nem jön be akkor csak 10-et buksz...ja és a legfontosabb: MINDEN védőfelszerelést hordjál! Lehet hogy menőbbnek látszanak az anélkül korizók, de én ismerek olyan embert aki profin nyomta a fittneskorit, de egy kis gally okozta szilánkos csuklótörés óta nem volt a lábán kori....
Előzmény: Bagamoyo (12416)