Delphmar Creative Commons License 2010.04.06 0 0 25
Sziasztok!

Nagyon el vagyok keseredve, ezért szeretném kikérni a tanácsotokat!


Nekem kb.2,5 honapja kezdodott a bajom egy nagyon csunya megfazassal(?) torokfajassal, ami aztan 2 nap mulva el is mult, majd csunyan kohogni kezdtem, es a torkom volt piros.Semmi mas tunetem nem volt. Otthon kezeltem magamat, majd mikor a kohogesem nem akart szunni, elmentem orvoshoz, aki 1 hetes antibiotikum kurat irt fel, amit be is vettem. Sajnos, nem hasznalt a tabletta, kohogesem megmaradt es a torkom is piros maradt tovabbra is. Kenytelen voltam visszamenni az orvoshoz, aki ezutan 1 hetig valami mas antibiotikum injekcioval kezelt.

Az injekciok szinten nem segitettek semmit, igy elmentem egy orr-ful-gegeszhez, aki refluxot diagnosztizalt nyelocso-gyulladassal Esomeprazol Sandozt kellett szednem napi 2x1-et, ami szinten nem segitett semmit. Majd az orvosom elkuldott gyomortukrozesre, ami szinten negativ lett. Tehat nincs refluxom es nem all fenn nyelocso-gyulladas sem! Tudoszures sem mutatott ki semmi elterest.

A verkepemnel pedig csak? a Monocitanal volt pici elteres (8 helyett 8,2)
es az Eozinofil granulocita volt (4 helyett 6,1) ami az orvosom szerint abszolut normalis. De picit aggaszt a dolog, mert eleg sok rosszat olvastam a lymphomaval es a verrakkal kapcsolatban!

A legjobban az zavar tulajdonkeppen, hogy folyamatosan van lazam (37 es 37,5 kozott mozog a homersekletem) es a torkom van begyulladva, ami nem faj de nagyon kellemetlen az allando gyulladt allapot 3 honapja! Probaltam mindenfele gyogyteakat (zsálya etc) de semmi sem segít!



Kerlek irjatok, mert nagyon felek, annyira el vagyok keseredve!!! Nem tudom mit csinaljak.

Bocsanat, ha egy picit zavarosra sikeredett a tortenetem, de nagyon felek!

Elore is koszonom a valaszokat