AZS Creative Commons License 2010.04.02 0 0 305
- dehogy tudom, miről beszélsz ;-) amúgy máshol például az akárhány moderátornak van egy darab "moderátor" nickje.
nincs különösebb jelentősége, bár itt is futottam bele már olyanba, hogy egy témát két modera évekig teljesen normálisan moderált, majd megjelent egy új, aki azonnal ámokfutásba kezdett. akkor azért elég erős hivatkozási alap volt a baromságai ellen, hogy az első kettő teljesen normális volt, és rendeződött is a helyzet - ez a közösmoderanickes verzióban nem ment volna.
- én már sokszor olvastam errefelé moderátornak címzett igen kemény anyázást, fenyegetőzést, mocskolódást. moderátortól olvtárs felé ilyet viszont még sosem láttam.
- már írtam: alapesetben nincs szükség nemhogy a válaszolásra, hanem már a kérdésre se. az esetek túlnyomó többségében az illető nagyonis jól tudja, hogy miért kapta a büntit, csak megjátssza magát.

igen, ciki... de tudtommal ez nem a moderákon múlik, sőt, ők is évek óta kérik a fejlesztőket, hogy csináljanak végre vele valamit - hiába.
de itt nem mennék bele az indexnél dolgozó informatikusok részletesebb minősítgetésébe...
Előzmény: Ormossy (298)