krisztinkó Creative Commons License 2010.03.31 0 0 3212

Csak még azt szeretném magyarázatként hozzáfűzni, hogy azért is voltak aránylag korai uh-vizsgálataim, mert a pozitív tesztem napján, elmentem a Kaáliba vérvizsgálatra, és kijött egy 1580-as Hcg (ET+12 napon).  Majd kb. 5 nap múlva már csak 247-es Hcg-t mértek és nagyon megijedtünk, azt hittük, hogy megy el a baba.  De megint 3-4 nap múlva csináltak egy vv-t, és akkor már 422 volt a Hcg, majd 3-4 nap múlva már 1600, majd 2600.. és a doki ezen a ponton már nézni akart egy uh-ot, hogy lássa, hogy akkor mi van, mert ahogy mondta, "kerülgetjük itt egy ideje a forró kását".  :)   Úgyhogy ez a többszöri vv és izgulás teljesen kikészített (amit a Kaáliban sem csinálnának másoknál, csak hát valami bibi volt az első vizsgálatommal, ezért csinálták ilyen gyakran a vizsgálatokat velem).  Most pedig az az őrjítő, hogy uh-on néznek, mindenki mást mér.. és nem tudom, hogy amit múlt héten mértek, az tegnap miért ugyanannyi.  Nem baj, most már lassan kiderül, mert holnap mennem kell újból.

 

Látom, hogy a Radiológus ritkán jön.  Lehet, hogy kiderül minden nálam, mire ideér. :)

Előzmény: Allia (3210)