Willie Creative Commons License 2010.03.30 0 0 25770
Nem akartam en ebbe a dologba nagyon belefolyni, de szerintem a vilagon sehol nem divat az, hogy a klub nyilvanossagra hozza az ilyen fegyelmi vetsegek miatti buntetesek okat. Legalabbis a szabadsag hazajaban tobbszor is tanuja voltam, hogy az egyetem csapatanak jatekosait valamifel ilyen-olyan vetsegek miatt tobb kevesebb idore eltiltottak a jatektol, de az okot sosem a csapat hozta nyilvanossagra. Vagy publikus iratokbol kiderult (pl. rendori intezkedes) vagy a jatekos maga kert elnezest a szurkoloktol es annyit osztott meg veluk az esetrol, amennyit jonak latott. De volt olyan eset is, hogy egyszeruen bejelentettek, hogy xy buntiben van mert megeszgte a csapat szabalyait... szoval szerintem itt inkabb ott kovette el a hibat az egyesulet, hogy egyaltalan felvetette a tajekoztatas lehetoseget. Csak annyit kellett volna mondani, hogy a jatekos ellen fegyelmi eljaras indult melynek reszeletei a jatekos erdekeben nem hozzuk nyilvanossagra. Aztan, ha Dale el akarja mondani, hogy mi volt a bibi, akkor elmondhatja...
Előzmény: szavard (25761)