vackor11 Creative Commons License 2010.03.24 0 0 1345
Hölgyeim, Uraim!

Kicsit képzeljétek már a tulaj helyébe magatokat! Szegényt a kétségbeesésbe kergetitek, ha ilyen vitriolosan fogalmaztok... Egyébként egy állítólag Dániában és Németországban tanult mester építette. "Fő tevékenységünk a Dán.Finn tömegkályhák kivitelezése" írja magáról. Amellett, hogy megpróbálom megelőlegezni a hogy munkája nem éri el közveszélyesség határát, és megjegyzés nélkül hagytam a kufározást itt a topikon, erről és hasonlókról beszéltem pl a 1117es hsz-omban. Mármint hogy sokan úgy kezdenek üzletszerűen foglalkozni ezzel, hogy vagy rosszul értelmezett szakmai büszkeségből, vagy hiúságból vagy ki tudja miért nem szánják rá a minimális időt, pénzt és energiát, hogy alapos tudást szerezzenek. Ez az eredménye. Tudnék még jópár hasonló példát belinkelni, de nem teszem, és ezután sem fogom. Régen eldöntöttem már, hogy csak azokról fogok beszélni, akik SZERINTEM rendes munkát végeznek. Csak annyit kérdeznék, hogy akkor most most kik a kufárok? Szerintem azok, akik lejáratják ezt a műfajt.

v11
Előzmény: sancibácsi (1334)