tkoz Creative Commons License 2010.03.21 0 0 4315
A szocializmus, nevezzük inkább cuclizmusnak, különösen működött. Szóval például ismertem 1 embert, akinek az a mániája támadt hogy 1 japánnál is jobb optikai eszközt tervez. Na 1 évig tervezték 3-an 4-en számitástechnikai igénybevétellel, amikor az optika kész lett, nem volt aki a mechanikát megtervezze. (a dobozt amibe bele lehet tenni..)
Tehát mindenre volt pénz, annyit amennyit kiharcolt valaki, ha az valahol jól feküdt. Elgondolásom szerint ez a félvezető gyár felépittetése is valakinek a mániája volt.
Na leégett. már irtam az amerikai erdők gyakran leégnek, és erdő marad helyettük. ..
nem szántják fel! arra kivántam célozni hogy Miért nem épitették ujra a leégett gyárat kutuatólaboratóriumot vagy mit? Mert Európában elterjedt a rombolás szokása AZÉRT!
Tehát a cuclizmusban tervgazdálkodás volt tervek megvalósulása nélkül. Le volt irva mit és hogyan de a gyakorlat teljesen más volt.
Ma a kutatás a hi-tech innovációját halál pontosan megtervezik és ugyanigy végre is hajtják 1 kapitalista országban.
A leégett üzemeket meg ujra épitik.
Előzmény: Törölt nick (4311)