gmkiev Creative Commons License 2010.03.15 0 0 6735
"Persze az ilyen mobilos világban némely szerelő ilyenkor tetlegességre is szán(hat)ja magát, minimum egy lófaszt kimond.

  Ismeretlen szerelőnél nem árt ha ketten fogadják a látogatót. Jó ha a háttérben egy nagydarab, szekrényszerű szomszéd, amint éppen matat valamin"

 

Eltaláltad a lényeget. Nekem is van szerencsére egy 207 cm magas igen rendes fiatalember munkatársam.

Mellesleg amiket írogattok itt a kiszállási díjról az mind semmiség ahhoz képest, hogy én pl. legjobb szeretem a lét átutalással rendezni.

Így most "ég bent 377ef.-om, mert a fogyasztó úgy gondolja, hogy nem fizet, csak ha a szépész igazat mondott.

Hiába van gépészetileg rendben a dolog.

Így visszavezettem máris a régi rendet. Minden anyag az utólsó fillérig előre, mdíj 70%-a szintén. És akkor rendben van dolgozunk. Ha nincs bizalom, nekem miért legyen?

Összefoglalva nem gazdagodtam meg a kiszállási díjon, de vagyon vesztéssel sem járt ha nem fizették ki. Pedig igen tetemes összegről van szó. Sejtem más szolgáltatóknál is.

Ez pl. egy olyan hely ahol utaztam 200 km.-t azért, hogy ingyen megmondhassam szar az egész ahogy szerelve van.

Na ott mit tennétek?

Előzmény: Émile (6734)