MedZ Creative Commons License 2010.03.13 0 0 17442
Hi

A rabláshoz: magnéziumos anód szett. legolcsóbb 33e legdrágább 53e Ft volt.... De ezt már megszokta az ember, engem inkább egy tavalyi eset dühített fel, amikor a hajtóművön egy gumiharangot szerettem volna kicserélni és érdeklődtem, hogy ez mennyire fog fájni nekem akkor a válasz elsőre az volt nem adnak árat munka elött, de azért csak nem engedtem és követeltem, hogy igenis mondják meg 30e vagy 300e lesz, akkor jöttek a kifogások, hogy ez sok mindentől függ.... hát én tovább erőlködtem és mint laikus mondtam igen két dologtól az alkatrész árától ami remélem fix és meg tudja mondani és a munkadíjtól ami elméletileg valami óradíj alapú és remélem csináltak már ilyet tehát kb tudják, hogy 2 óra vagy 20 óra.... na erre kénytelenek voltak mondani egy összeget ami persze pofátlanul magas volt (már nem emlékszem) de megrendeltem az ebayen ezt is aztán elvittem kicseréltetni egy ismerős ismerős szerelőjéhez....


Repülő kétéltűhöz a szárnyához tudsz meríteni a hovercraft.com repülő légpárnásából, az is ilyen 0,5-1m magasba emelkedik...

Előbb fogsz kétéltű mocsárjáró találkát szervezi mint légpárnást mert éppen kihaltak a működők idehaza, 1 db-ról tudok ami működik normálisan.....
Előzmény: hopepe61 (17436)