Tápika29 Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3471

BFERI,te Isten vagy:))Nem tudom,hogy Te orvos vagy e,mert nem követtem ezt a tömérdek hosszú topicot,de most megnyugtattál(egy kicsit)---na jó,nagyon.:)Bárcsak ilyen orvosok lennének!Én szívem szerint,ha dönthetnék fontos ügyekben,biztos az első helyre (fizetés szempontjából)a kórházi dolgozókat terjeszteném fel.Hisz ők életeket mentenek,és komoly döntéseket hoznak életről halálról....De sajnos,mivel nem fizetik meg őket, és 3Xannyi munkát kell elvégezniük kevesebb pénzért,a munkájuk is romlott.Nem alaposak,felszínesek.

Én 29 éves vagyok.Nem tudok velemszületett szívhibáról,csak nagyon idegeskedős vagyok.Rágódom.Túl jószándékú vagyok ebbe a "mocskos" világba.Sokszor érzem azt,hogy nekem nem ebbe a világba kellett volna születnem.Abba a világba,amikor egy adott szó,egy kézfogás elég volt.Az emberek mosolyogtak,nyitottak voltak,egyenesek mindenkivel. Ez a Magyarország elkeserít,idegesít. Csak úgy kezdem el szedni a Lifepackot,gondoltam,hogy a szívritmuszavaromra jó lesz.Nem szeretek egyébként orvosságot szedni.Nagyon jól tudom,milyen a gyógyszeripar.Beszedsz valamit,aztán attól a gyógyszertől majd lesz más bajod,amire megint szedhetsz valamit.Így én a fogamzásgátlón kívül még fejfájásra sem szedek semmit.Hozzáteszem,hogy az előbb leírtat sem szívesen szedem.Gondoltam alternatív gyógymódra,ha az agykontroll ennek nevezhető!

Kedves Feri!Te honnan tudsz ilyen dolgokat.Az egészségügyben dolgozol?Vagy neked is voltak panaszaid?