basic_channel Creative Commons License 2010.03.11 0 0 31
íén imádom a nagy ugrást is..szerintem remek szatíra.remek színészekkel. a vége pedig csodálatos :) én kiemelném még az első filmjüket is, a blood simplet is, igazi neo.noir:) no és a millers crossing...számomra felér a keresztapával, volt egyszer egy amerikával, nagymenőkkel...amúgy az abszolút no1 nekem is a barton fink...és nagyon örültem, hogy a serous man kicsit affelé ment vissza...persze más, de a főhős egyre lidércnyomásosabb élete arra emlékezttet. egyfelől egy komoly dráma, de ugyanakkor tele van igazi fekete humorral, és ez kiforgatja az egészet vmi szatíraszerűséggé..szerintem a basterds mellett messze a legjobb film volt az oscar jelöltek között...a burn after reeading hatalmas :) az egész olyan mintha vmi idegen intelligencia rálesne a földre, aztán a végén a nagy fejesek levonják a tanulságot: "te értged mi történt? ennek az egésznek SEMMI ÉRTELME" és aztán az idegenek, mivel a földönm értelmes élet nyomát nem találtál gyorsan el is távoznak kamerájukkal innét, messze elkerülika bolygót :)
Előzmény: agrarian designer (30)