nappapa Creative Commons License 2010.03.10 0 0 1856
szia!

először is, "ptak" nagyon vágja a témát...

...én nem nyesem őket, a többi baromi nagy(van hely). Évekkel ezelőtt nyestem meg egy párat, hogy terebélyesebbek legyenek később, de megbántam...(magazinban olvastam)..nekem nagy fákra van szükségem...amik összeérnek, és átláthatatlanok... nekem a madárvilág nagyon fontos...rengeteg etető van eldugva, télen marhanagy a forgalom...a madarak imádják az óriási fákat..a szomszédok nem...

...de ha mégis, akkor kicsi egykezes, vagy nagyobb kétkezes, áttételes ollóval érdemes birkózni...ezek mind rávágók legyenek...az oldalvágósok most felhördülnek, de nem baj...én az összes mellévágóst eldobtam, még az áttételes, baromi drága fiskarst is...nekem a rávágó "jön be"....hogy trendi legyek...

...az örökzöldek télen is élnek, és bizony icipicit mozdulnak is......ha nem fagy akkor lehet öntözni őket, persze érzéssel...(és esővízzel)..

ja, még valamit...mint ráérő nyugdíjas, erőnlét-tartásból kifolyólag az összes félrelepátolt havat a fák alá hordtam..volt aki csak nézett, volt aki követte a példát...

szaporításhoz nem értek, de alább leírták...

csá

jajj...majd' elfelejtettem....a hosszúhatású trágyák csodát tesznek, pláne, ha öntözéskor tápoldat is van az esővízben..

ha megjelennek a szarkák, akkor már magasak...

Előzmény: Alfato (1853)