AnKa8270 Creative Commons License 2010.03.09 0 3 149

Szintén a lupán történt.... korán reggel kimentünk 7körül már ott voltunk levetköztünk meztelenre mivel nem volt még ott senki & izgató volt maga a helyzet & különben is bármikor jöhet valaki.....  szóval iszonyat módon felizgultunk elkezdtünk csókolozni simogatni 1mást nyalt én szóptam a kemény farkát közben persze fel-fel néztünk h nem-e állt meg autó bicaj. Láttuk sehol senki hát mért ne gabajodjunk össze 1kicsit. Elkezdett dugni én már alig birtam magammal elég hangosan lihegten valszinü h emiatt nem hallottuk a fenti bokrok  zaját, pont 1csendes pillanatomban hallottunk vmi neszt a bokrok felöl, odanéztünk de csak az elugró alakot láttuk, se baj folytattuk ugyan is nagyon izgatott mindkettönket ha néznek. Szóval úgy csináltunk mintha észre sem vettük vna h néznek folytattuk tovább, persze emiatt mégjobban felizgultunk méghangosabbak lettünk aztán pár perc múlva jött az orgazmusunk kitört mint a vulkán. 1más mellé feküdtünk & élveztük a csendet kb fél percig ugyan is akkor elindult a nép lefelé strandolni.