Henry Creative Commons License 2010.03.07 0 0 6
Állítólag, volt egy fejlesztő csapat, akik tavaly nyár előtt !.... elkezdték a munkát, de, mivel nem főállásban csinálták már az oldalt, ezért ment lassan a dolog. Na de azóta, már majdnem egy év eltelt, ennyi idő, egy amatőr weblapkészítőnek is elég lenne, összedobni legalább valami hasonlót.
Másrészt, ha valóban elkezdődtek a munkálatok, akkor, ha most nem folytatják, akkor azt a munkát dobhatják ki a kukába, ezt is furcsállnám. De már mint írtam az furcsa volt, hogy már nyár végén nem válaszltak az e-mailekre. Egyébként mindenki tudja, hogy kik azok, akiktől a legfőképpen várják a játékosok, hogy valamit reagáljanak, mivel nem titkolóztak, nem titkolták el személyüket. Tulajdonképpen ezt csak azért írtam, mert egy haveromnak most nagyon jól jönne az a nyeremény ami megilleti őt, erre most úgy néz ki eltűntek. Én őt csillapítottam, de ha kiderül, hogy megléptek, ő nem az a megbékélő típus és megkeresi őket :) De mint írtam, én ezt nem hiszem el, hogy se szó se beszéd, csak így leléptek, én sem így ismertem meg a szervezőket az évek során !
Előzmény: Törölt nick (5)