gaborci Creative Commons License 2010.03.06 0 0 6391

Ha teheted, akkor a padlószőnyeget felejtsd el.

Akinek nincs por allergiája az nem tudja, hogy milyen.

Nem kis költségtől kíméltem meg volna magam, ha tudom, hogy ez lesz. A gyerek szempontjából is jobb, könnyebb takarítani stb.

 

 

A mi padlószőnyegünk 4 éves volt és hááát ne tudd meg mi volt benne. Javaslom a laminált padlót és úgy rá a darabszőnyeg, ha mindenképp akarsz. Azt már tudod mozgatni, rázni, mosni, könnyebb esetlegesen cserélni stb.

 

Az én gyerekeim kifejezetten élvezik ahogy csúszkálhatnak a padlón és a legókatonák csatasorba történő állítása sem ütközik nehézségekbe és a távirányítású autóval is lehet driftezni.

 

Ha ez szempont lenne. :)

 

Egy jó samsung-os tartályos gép vagy egy porzsákos kivitel. Szerintem.

S-bag -es papír porzsákot (4db) én 2500 Ft-ért vettem, ami szerintem 1 évig simán kibírja.

 

A portartály ürítése kb. 2 percet vesz igénybe. 1 gombnyomás, tartály kikap, kukába kiönt és mehet vissza.

 

Szerintem.

 

Shaggy szőnyeg:

A turbókefe a hajszálak és esetleges állati szőrök, cérnaszál stb. összeszedésére kiváló. Én azért is vettem, hogy a kissé letaposott szőnyeget fel tudjam "tupírozni". Ezt azért a hosszúszálú szőnyegnél nem nagyon tudja megoldani a vákumos kefe. Az elektronyos talán jobb választás lett volna ebből a szempontból.

 

A sima tri-active fejjel szőnyeg fokozatba kapcsolva magam jobban meg tudom dógozni a szőnyeget.

 

Üdv. gaborci

 

Naaaa ennyi

Előzmény: zsuuzsa (6388)