zsuuzsa Creative Commons License 2010.03.06 0 0 6388
Köszi a válaszokat! Elkezdtem visszaolvasni a 20. oldaltól, főleg 2 tipust ajánlotok ezen az oldalon. Megnéztem közben azokat is. A Samsung SC9150 -nak csak 1,5 l-es a portartálya, ami engem aggaszt, mivel itt azt olvastam, hogy 50 nm-nél nagyobb lakásban 3 l nagyobb legyen a tartály. Az elektroluxokat is nézegettem, az itt nagy kedvenc ZCX 6440 nem rossz, bár a Samsunghoz képest hangosabb, és a vezetéke is jóval rövidebb. Mind a 2 porzsák nélküli megoldásos, amitől egy kicsit tartok a rossz tapasztalataim miatt, bár ezek nem alsó kategóriásak.
Sajnos a padlószőnyeget nem tudom levinni, mert leragasztottuk, így a takarítását lakáson belül kell megoldanom :( Ezért nézegetem a vizes megodásokat, illetve a vizes és porzsákos gépeket. Eddig csak úgy tudtam "átmosni" a szőnyegem, hogy felporszívóztam, majd vizes vegyszeres vízzel átkeféltem, vigyázva, hogy ne ázzon át a szőnyeg, száradás után pedig újra porszívóztam.
Vizes/száraz porszívóból melyiket ajánljanátok nekem, vagy milyen fajta porszívó volna jó nekem?
Előzmény: gaborci (6384)