katka51 Creative Commons License 2010.03.06 0 0 6382

Én is csak azt tudom erősíteni, amit az előbb is olvashattál. Én is keresgéltem visszafelé, és Gaborci is az utóbbi pár oldalon, mivel nagyon előjött a súlyos porallergiája.

Sokat segítettek itt nagyon sokan ez ügyben és porszívó ügyben is Tündérlala, Nagya és még sokan mások.

Nekem az Elektrolux 6440 nyerte meg a tetszésemet, mert azt itt nagyon sokan dicsérték - tapasztalatból - és utána néztem az ára is elfogadható 25 e körül van és hepa szűrős.

Talán ha hivatkozhatnék még gdz fórumtársra, aki szintén itt kért segítséget és talált készüléket, amit le is fényképezett pár oldallal visszafelé- Samsung SC91EO - Ő is figyelembe vette a mások véleményét.

Gaborci végül is egy Philips FC 9174-nél kötött ki (amit 45 e Ftért vett valahol Bp-en, 3-4 oldallal vissza le is fényképezte a készüléket.)

Most már van tapasztalata kérdezd meg, ma lehet, hogy elérhető lesz, majd "szólok neki, hogy nézzen ide....

 

Én nagyon sok hasznos dolgot tanultam itt a fórumon -  más dologban is - sok kedves embertől fórumozótól, pedig csak véletlenül kerültem ide. Mások, sokak tapasztalatát nagyon érdemes figyelembe venni.

 

Érdemes rá szánni az időt itt olvasgatni.

Jó választást kivánok!

Előzmény: zsuuzsa (6380)