szerzso24 Creative Commons License 2010.03.04 0 0 192
Nem is képzeled mennyire tudom min mégy most keresztül. Mi is ugyanezt csináljuk, és ugye össze sem lehet hasonlítani ha az emberrel emberi módon beszélnek, és készségesen válaszolnak minden kérdésre. Hasonló gondom van nekem is az utaztatással, de nekünk kb 50 km-re kellene elhordani a gyereket iskolába szeptembertől. Beszéltünk egy magánpedagógussal, aki szerint semmiképp nem lesz jó a gyereknek a továbbiakban az iskola ahova most jár, keresnünk kell egy neki való speciális iskolát. Mi meg most ebben a gondban vagyunk, ezt nem lehet napi bejárással megoldani, költözni kell. Még ez az "egyszerübb" része, de a munkahely!!!! Na mindegy örülök neki hogy kaptál egy kis "löketet". Egyébként épp tegnap beszélgettem egy szuropedagógussal aki azt mondta, hogy diszfáziás lehet az is aki nem hallássérült, de a hallássérülteknél nagyon gyakori és nehezebb fejleszteni. Most kaptam meg egy alapítványi iskola telefonszámát ahol diszfáziásokat tanítanak, igaz Pesten van, de hátha van másik intézménye is, máshol, ennek az alapítványnak. A mozgásterápiát mi is csináljuk, nem tudom mi lesz az eredménye, még kb két hónapig tart, némi javulást a figyelmében észrevehető, de csodára nem számíthatunk. Egyébként ma voltunk a DE-Maxnál Pesten megkaptuk próbára a szuper készüléket, új illesztéket is kaptunk, most lessük a gyereket. Azt mondták ha ez nem válik be tudnak egy másikat is adni próbára. Összehasonlíthatatlan az ahogyan itt bánnak velünk a debreceni klinikához képest. Nem bánom ha minden héten megyünk is akkor is megérte.
Előzmény: MaN79 (191)