ghepard Creative Commons License 2010.03.04 0 0 226
Az is lehet, meg hogy különleges járatokon rezeg a levegő......

Hát a hangoskodom, akkor jobban termelődik. De mikor nem, már akkor is jobb, mint 2003 előtt. Nem is olyan rég kipróbáltam. Egyik nap mentem úgy 15-20km gyalog, meg bicajon pár km-t, kb 7 óra alatt - úgy, hogy minden kilégzéskor próbáltam hangot adni. A másik napon ugyanaz, csak hang nélkül. A kettő között óriási különbség volt. Semmit se viszek magammal sehova (se kaja, se víz). A hangos nap nem is voltam fáradt, se nagyon szomjas, se nagyon éhes. Viszont a másik nap alig vártam, hogy hazérjek és leüljek, egyek igyak....

2004-ben húztak ki egy fogamat és aztán már csak egyet kellet plombázni, mert az egyik kalbászban valami szög volt és letörött egy darab fog, ahogy beleharaptam. Valahogy érzem, hogy az ínyek is egészségesebbek lettek, tömörödnek és jobban tartják a fogakat. 2003 körül már azt hittem, hogy lassan az összes fogam elfog kezdeni mozogni és lassan kipotyognak. De valahogy igencsak bebetonozza az íny az utóbbi években. Már csak kettőt tudok megmozdítani a többi már valahogy visszafeszült. A doktornő is tavaly decemberben igencsak meglepődött. Kérdezte is hogy mit csináltam. Aszonta, hogy valahogy jobban hangzanak a fogaim (a kopogtatásra). A hang biztos valamit elindított. A fokozottabb nyáltermelés is rátesz egy lapáttal, mert több van belőle és állandóan körforog, tehát jobban kinyírja a kis betolakodókat. Csak egyszer mosok fogat fogkrémmel - este. Azt is elég gyakran elfelejtem, de nagyon gyakran kipucolom mikroténes fóliasávokkal. Azt hiszem a fogak védésének is van valami természetes útja - meg kellene találni....... A saját fog az saját fog.......

Előzmény: Semmisem (224)