O_Ren_Ishii Creative Commons License 2010.03.01 0 0 317
Sziasztok! Kábé 1 hónapja tartom magam úgy-ahogy a paleolit kajáláshoz. Tejet, bár nagyon imádtam (imádom?), azóta egy cseppet sem iszom, tejtermékekből is csak sajtot. Ja, meg vajat, mert azzal sütök. (Most épp nincs zsír itthon.) Rögtön másnaptól éreztem a jótékony hatást (nem f@sok napi 4x, hanem korrekt, reggeli székletem van, ami nekem nagy csoda). Mondjuk, kenyeret előtte se sokat ettem, bár anyám mindig piszkált, amióta az eszemet tudom, hogy egyek a tojásrántottához 1-2 szeletet. Most végre bűntudat nélkül nem eszem hozzá :D Krumplit már gyakorlatilag évek óta nem, cukor se nagyon van otthon, csak méz, bááár ehhez képest meg győri édes jó reggelten meg balaton szeleten éldegéltem. De mostantól hús (főleg csirke, de a múltkori tatárbífsztek se volt rossz - na, itt bűnöztem, mert nem bírtam venni gluténmentes tósztkenyeret...), saláta - medvehagymás almaecettel, sok-sok gyümi (banán, sajnos, meg kivi, meg mangó, meg alma, körte), zöldség (érdekes, hogy a paradicsomot sose szerettem). Ja, meg töpörtyű, sok hagymával :D

Lényeg a lényeg, sokkal jobban érzem magam, van energiám, nem vagyok állandóan fáradt. Anyám karácsony óta nem látott, most meg azzal fogadott, hogy milyen jól nézek ki, mennyit fogytam? Milyen szép az arcbőröm (korábban mindig volt 1-1 akném).

Szóval, nem bántam meg, igyekszem továbbra is kitartani. Bár elég nehéz nemet mondani, ha az ember orra alá hatalmas farsangi fánkot nyomnak :D De nagyon büszke vagyok magamra, mert mosolyogva nem kértem és simán megették a többiek mellettem a sajátjukat és nem haltam bele :D