ghepard Creative Commons License 2010.03.01 0 0 217
Hát igen, a külső hangok nem a test rezgései. Ha az ember nem veszi észre, akkor csak a test nyeli el, ami szintén nem jó hosszútávon. De, ha már észreveszi, akkor az idegeire megy. Nekem ezzel van egy kis szerencsém, mivel alig hallok, nem zavarnak annyira a külső hangok, a ruházat sokat elnyel és a rezgések nem jutnak a tudatomba. A mai zajártalom nagyon magas. Ehhez még hozzájön az elektromágneses ártalom. A készülékek, szerkezetek többsége nagyobb térrel bombázza az embert, mint a Föld mágneses tere - ez is idegen számára......

Igen, valahogy úgy, ahogy írod. Az ember idegileg megy össze, ehhez még aztán rátesz a gyógyszerekkel. A gyors élettempó, amit azonban nem a test generál, hanem a technika - a test nem tudja követni.

Igen, a testnek van tudománya, amiből még keveset tudunk. Az agy működésének csak valami 1-2%-át ismerjük. Ez is már nagyon sok, de hol van még az igazi......

Nagyon jól írod, a gyógyulásért tenni kell valamit. De az ember mással teteti meg, orvossal, gyógyszerrel, gyógyteákkal, homeóval stb, és akkor a test hoppon marad. Nem tanulja meg, hogy ebből, vagy abból hogyan kell kimásznia és egyre csak szorul a hurok......

Hát nincs rajtam felesleg. Mindenki aszongya, hogy sovány vagyok. Régen persze túl sovány voltam. Nem is nagyon lehet, hisz nap mint nap mozgok, rezgek. Csak reggel eszek kiadósan. Délben már a leves és a másik fogás már nem olyan sok (üzemi konyha). A vacsora még kevesebb 16 órakor. Aztán már nem eszem, csak ha meleg van egy kicsit iszok még pár kortyot. Szombaton és vasárnap meg már vacsora nincs is. Mindennap lemegyek legalább 6 km-t. Csütörtökön a focin ehhez még hozzámegy úgy kb 10-12 km. Vasárnap meg túrázom a természetben. Márciustól novemberig meg ráadás a kerti meló majd mindennap. Tehát rezgek eleget magamnak, erre még rájön a hang, ami szintén nem engedi, hogy valami rám rakódjon. Nem hogy nem engedi, hanem egyenesen rázza ki az emberből a lerakódásokat.......

Valahogy elvagyok kevesebb energiával, lehet ebben a hang is ludas.............
Előzmény: Semmisem (216)